wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » HDMI » Kable HDMI » Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Nowości w naszej ofercie

Inteligentny kabel iHDMI 1,8mInteligentny kabel iHDMI 1,8m
Inteligentny kabel iHDMI 1,8mInteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Czas wysyłki: 4 dni

Koszt wysyłki: od 15,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier Polska - 20,00 zł
Kurier dla dużych anten - 40,00 zł
Kurier Polska - 20,00 zł
Przesyłka pocztowa priorytetowa - 15,00 zł
InPost Paczkomaty24 - 15,00 zł

Numer katalogowy: HDMI2577

Stan magazynowy:

Kod EAN: 5900741501710

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: 2 lata

Cena: 209,00 zł

Chwilowo niedostępny

dodaj do schowka

 • Opis produktu
 • Recenzje produktu (0)

Inteligentny kabel iHDMI (długość 1,8m) jest polecany zamiast zwykłego, pasywnego kabla HDMI zawsze gdy źródło sygnału HDTV, z którego korzystamy, zapewnia ochronę przesyłanej treści protokołem HDCP.
Dotyczy to takich urządzeń, jak: dekodery satelitarne, cyfrowe dekodery HD telewizji kablowych, konsole Sony PlayStation3 i odtwarzacze Blu-Ray.
Działa dobrze z dekoderami nc+/Canal+ i Cyfrowego Polsatu.
Najnowsza wersja oprogramowania tego kabla (ver.4.4) z 12.12.2019 poprawia współpracę z dekoderami UltraBox Canal+ które z początkiem grudnia pobrały sofware z zakładką NetFlix (ver. 0x42). 


Cechy odróżniające inteligentny kabel iHDMI od zwykłego kabla HDMI:
Inteligentny kabel iHDMI jest wyposażony w mikroprocesorowy separator kontrolujący wymianę komunikatów HDCP pomiędzy źródłem sygnału HDTV a odbiornikiem telewizyjnym.

Separator HDCP ułatwia proces uwierzytelniania i eliminuje sytuacje, w których źródło sygnału HDTV próbowałoby komunikować się bezpośrednio z rejestrami HDCP odbiornika, gdy są one nieaktywne. Może to dotyczyć następujących sytuacji: gdy TV jest w trybie stand-by, gdy ma wyłączone zasilanie, gdy aktywne jest inne wejście HDMI, lub gdy TV został przełączony na kanały DTV. Separator HDCP zapobiega generowaniu przez źródło sygnału HDTV komunikatów o błędach HDCP i ewentualnemu blokowaniu innych wyjść sygnałowych, takich jak wyjścia sygnału component (YPbPr) lub wyjścia dźwięku cyfrowego (S/PDIF) i analogowego (RCA).

Kabel iHDMI poprawia współpracę pomiędzy źródłem sygnału, a telewizorem w nietypowych sytuacjach - nie zastępuje protokołu HDCP.
Jeśli urządzenie odbiorcze nie jest kompatybilne z sygnałem wysyłanym przez źródło sygnału to kabel iHDMI nie pomoże.

UWAGA!
Kabel jest kierunkowy, wymaga połączenia zgodnie z oznaczeniami na „kostce”!
Częstym błędem użytkowników jest błędne połączenie przewodu w złym kierunku lub zbyt szybkie i niedokładne testy (urządzenia należy wyłączyć i włączyć).


Inne cechy:

 • solidne i precyzyjne wykonanie
 • trwałe, zalewane w tworzywie, pokryte 24-karatowym złotem wtyki HDMI typu A
 • przewody sygnałowe TMDS wykonane z miedzi beztlenowej (OFC)
 • podwójne ekranowanie, dwa filtry ferrytowe
 • przepustowość do 18 Gbit/s
 • zakres częstotliwości pracy linii TMDS: 25MHz - 600MHz
 • obsługa standardów HDMI 1.0 - 2.0b (High Speed), HDCP 1.0 - 2.2
 • obsługiwane formaty wizji 2D: 480i@60Hz, 480p@60Hz, 576i@50Hz, 576p@50Hz, 720p@24/50/60Hz, 1080i@50/60Hz, 1080p@24/50/60Hz do 4096x2160p@24/50/60
 • obsługiwane formaty wizji 3D: 1280x720p@24/50/60Hz, 1920x1080i@50/60Hz, 1920x1080p@24/50/60; Frame Packing, Side-by-Side i Top-and-Bottom
 • obsługa standardów przestrzeni barw: YCbCr, RGB, x.v.Color, BT.2020, Deep Color
 • obsługiwane formaty fonii: Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, Dolby Digital Plus, DST (Super Audio CD), Dolby Digital, DVD-Audio i PCM (do 8 kanałów 24-bit@192kHz)
 • transmisja sygnałów sterowania: BRAVIA Theatre Sync, Aquos Link, Regza Link, VIERA Link, Anynet, SimpLink, EasyLink, HDMI-CEC i Kuro Link
 • zasilanie elektroniki z wyjścia HDMI
 • współpraca z monitorami komputerowymi wyposażonymi w wejścia DVI-D i DVI-I (wymaga użycia przejściówki HDMI - DVI)
 • waga netto 205 g

W przypadku nietypowych problemów, np. z HDCP prosimy o kontakt i informację z jakim modelem TV występuje trudność.

Dekodery HD telewizji nc+: wifi Premiumbox+ (ITI-4740SF), turboBOX+ (ITI-5720SX), PVR BOX+ (ITI-5800SX), BOX+ HD (ITI-5800S) i BOX+ (ITI-2849ST, ITI-2850ST)

W przypadku dekoderów satelitarnych wifi Premiumbox+ zastosowanie inteligentnego kabla iHDMI umożliwia bezproblemowe, równoczesne korzystanie z telewizora HD, zewnętrznej nagrywarki i telewizorów CRT podpiętych do wyjścia SCART. Dzięki iHDMI nagrywarka i telewizory podpięte do wyjścia SCART funkcjonują również wtedy, gdy rejestry HDCP telewizora podpiętego do łącza HDMI nie są dostępne, czyli na przykład gdy telewizor ten jest wyłączony lub w danej chwili korzysta z innego źródła sygnału.

W przypadku dekoderów satelitarnych BOX+ HD, PVR BOX+ i turboBOX+ zastosowanie inteligentnego kabla iHDMI umożliwia bezproblemowe, równoczesne korzystanie z dwóch telewizorów HD, lub telewizora HD, zewnętrznej nagrywarki i telewizorów CRT podpiętych za pomocą konwertera nVisionHD. Dzięki iHDMI nagrywarka i telewizory podpięte do wyjścia YPbPr funkcjonują również wtedy, gdy rejestry HDCP telewizora podpiętego do łącza HDMI nie są dostępne, czyli na przykład gdy telewizor ten jest wyłączony lub w danej chwili korzysta z innego źródła sygnału.

Dzięki korzystaniu z inteligentnego kabla iHDMI cyfrowe i analogowe wyjścia dźwięku dekoderów wifi Premiumbox+, mediaBOX+, turboBOX+, PVR BOX+, BOX+ HD i BOX+ pozostają stale aktywne. Umożliwia to słuchanie ścieżki dźwiękowej emitowanych programów na domowym sprzęcie audio przy zgaszonym telewizorze.

Dekodery HD platformy Cyfra+ PHILIPS DSR 6201 HD

W przypadku dekodera satelitarnego HD platformy Cyfra+ zastosowanie inteligentnego kabla iHDMI umożliwia bezproblemowe, równoczesne korzystanie z dwóch telewizorów HD, lub dwóch telewizorów HD i zewnętrznej nagrywarki HD (takiej jak np. Hauppauge HD PVR). Dzięki iHDMI telewizor i/lub nagrywarka podpięte do wyjścia YPbPr funkcjonują również wtedy, gdy rejestry HDCP telewizora podpiętego do łącza HDMI nie są dostępne, czyli na przykład gdy telewizor ten jest wyłączony lub w danej chwili korzysta z innego źródła sygnału.

Dekodery HD telewizji nowej generacji n: nbox HDTV (ITI-5800S), nbox HDTV recorder (ITI-5800SX), turbodekoder HD (ITI-5720SX) i dekoder HD z DVB-T (ITI-2850ST)

W przypadku dekoderów satelitarnych nbox HDTV, nbox HDTV recorder i turbodekodera HD zastosowanie inteligentnego kabla iHDMI umożliwia bezproblemowe, równoczesne korzystanie z dwóch telewizorów HD, lub telewizora HD, zewnętrznej nagrywarki i telewizorów CRT podpiętych za pomocą konwertera nVisionHD. Dzięki iHDMI nagrywarka i telewizory podpięte do wyjścia YPbPr funkcjonują również wtedy, gdy rejestry HDCP telewizora podpiętego do łącza HDMI nie są dostępne, czyli na przykład gdy telewizor ten jest wyłączony lub w danej chwili korzysta z innego źródła sygnału.

Dzięki korzystaniu z inteligentnego kabla iHDMI cyfrowe i analogowe wyjścia dźwięku dekoderów nbox HDTV, nbox HDTV recorder, turbodekodera HD i dekodera HD z DVB-T pozostają stale aktywne. Umożliwia to słuchanie ścieżki dźwiękowej emitowanych programów na domowym sprzęcie audio przy zgaszonym telewizorze.

Cyfrowe dekodery HD Vectra-5810C i dekodery HD PVR Vectra-5810CDX telewizji kablowych VECTRA i SPRAY, dekodery MMP 5800C i PVR HD telewizji TK Multimedia oraz dekodery ADB 5810CD i HD PVR sieci kablowej INEA

W przypadku powyższych dekoderów zastosowanie inteligentnego kabla iHDMI umożliwia bezproblemowe, równoczesne korzystanie z dwóch telewizorów HD, lub telewizora HD, zewnętrznej nagrywarki i telewizorów CRT podpiętych za pomocą konwertera nVisionHD. Dzięki iHDMI nagrywarka i telewizory podpięte do wyjścia YPbPr funkcjonują również wtedy, gdy rejestry HDCP telewizora podpiętego do łącza HDMI nie są dostępne, czyli na przykład gdy telewizor ten jest wyłączony lub w danej chwili korzysta z innego źródła sygnału.

Dzięki korzystaniu z inteligentnego kabla iHDMI cyfrowe i analogowe wyjścia dźwięku dekoderów telewizji kablowej pozostają stale aktywne. Umożliwia to słuchanie ścieżki dźwiękowej emitowanych programów na domowym sprzęcie audio przy zgaszonym telewizorze.

Inne urządzenia
Zastosowanie inteligentnego kabla iHDMI rozwiązuje problemy we współpracy wielu różnych urządzeń wyposażonych w łącza standardu HDMI. Jeśli twoje urządzenia mają problemy ze współpracą i zastanawiasz się, czy zastosowanie kabla iHDMI pozwoli je rozwiązać skontaktuj się z naszym działem technicznym z opisem problemu.

Jeśli kabel iHDMI nie rozwiązał Waszego problemu na pewno rozwiąże go konwerter HDCP.
W naszym sklepie jest tu

 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu